Põhjamaade MV

Tulemused

Mehed.

Stanislav Mutsenik (7. koht). Pärast alagrupiringi 26. positsioonilt startinud Stas alistas soomlase Pontus Huttuneni 15:10 ning seejärel kaks rootslast Simon Jokinen-i (15:14) ja Johan Linde (15:13). Paraku pidi pääsus nelja parema hulka tunnistama tulevase võitja Frederik Von der Osten-i ülekaalukat 15:9 paremust.

Aleksander Grigorjev suutis alagruppidest noppida 5 võitu ja ühe kaotuse. Olümpiaringis oli kindlalt üle Norra esindjast Simon Raphaelist (15:6), kuid see oli tema viimane võit nendel võistlustel, sest järgmise vastasena ootas teda ees Johan Linde. Algul kaotusseisu jäänud Grigorjev suutis matši keskpaiku seisu küll viigistada, kuid Linde käsi oli seekord kindlam ning ka võit kuulus seekord temale (15:12). Grigorjevile 18. koht.

Aleksander Stanevitš saavutas 62. koha.

Võistluse võitis Frederik Von der Osten, teine oli Jonas Lund ning kolmandad kohad kuulusid Peeter Turnaule ja Anton Berg-Niemela -le.

 

Neiud.

Meie klubi, aga ühtlasi ka kogu võistluse parimaks ehk Põhjamaade meistrivõistluste võitjaks krooniti Erika Kirpu. Juba alagrupis kindlat minekut näidanud Kirpu (6 võitu 6-st), ei alistunud see päev ühelegi vastasele. Olümpiaringis jätkus tema võiduseeria (15:4,  15:6,  15:10,  15:3,  9:2,  15:5). Finaalis oli ta kindlalt üle Julia Beljajevast (samuti Tartu Kalev) seisuga 15:5.

Ülejäänud tüdrukud (D. Batjuškova, K. Merkuljev, E.Sõsa ja K. Sõsa) jäid veidi tagasihoidlikumatele kohtadele. Batjuškova (54), Merkuljev (42), E. Sõsa (28), K. Sõsa (63).

Esikolmiku moodustasid võitja Erika Kirpu (Tartu Kalev), hõbedaga leppinud Julia Beljajeva (Tartu Kalev) ning kolmandad kohad Gaia-Marianna Siim (Tallinna Mõõk) ja P. Osterdahl (Rootsi).

www.paukosana.lv

Lisa kommentaar

Email again: